Społeczna Komisja Śledcza Covid19 - Regulamin forum

UWAGA! Wymagamy aby do rejestracji jako login wpisać swoje imię i nazwisko!!
Konta z loginami innymi nie są aktywowane. Dopuszczenie innego loginu niż imię i nazwisko wymaga zgody administratora forum. Kierujemy się chęcią zachowania porządku na forum i wyeliminowania spamu i hejtu. Aby uzyskać stanowiska organizacyjne, warunek logowania się przez imię i nazwisko będzie wymagane obligatoryjnie.
Na forum zabrania się publikowania treści prowokacyjnych, obraźliwych, erotycznych, rasistowskich, faszystowskich itp. Zabrania się również pisania zbędnych, nie wnoszących nic do tematu wypowiedzi.

Rejestrując się na tym forum dyskusyjnym oświadczasz, że masz świadomość iż NIE WOLNO Ci pisać postów łamiących te zasady. Forum prowadzone jest jako dobrowolna działalność społeczna i publiczna, więc formalnie nie obowiązują tu zasady RODO, ale staramy się zapewnić zgodne z nim zasady prywatności.

Jeśli złamiesz któreś z tych postanowień, narazisz się na możliwość czasowego zawieszenia dostępu, usunięcia konta lub zbanowania używanego przez Ciebie adresu IP.

Żadne z Twoich danych podanych podczas rejestracji na forum nie będą wykorzystywane w celach niezwiązanych z działalnością forum ani przekazywane osobom trzecim. Staramy się stosować zasady prywatności, ale pamiętaj, że zawsze informacje z forum mogą być przez innych użytkowników forum wykorzystane.

Kontynuując rejestrację oświadczasz, że zgadzasz się ze wszystkimi wymienionymi powyżej postanowieniami oraz innymi regułami ustalonymi przez administratorów tego forum. W celu poznania pełnych reguł obowiązujących na forum, zapoznaj się z wątkiem Zasady Forum lub skontaktuj się z administratorem.