Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  

Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 28
» Najnowszy użytkownik: Krzysztof Klimek
» Wątków na forum: 24
» Postów na forum: 42

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 1 użytkownik online.
» 0 Użytkownik(ów) | 1 Gość(i)

Ostatnie wątki
Przysięga policjanta
Forum: Aspekty prawne
Ostatni post: Roman Klimczyk
01-30-2021, 01:40 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 36
Archiwum wiadomości, zwal...
Forum: Dyskusje publiczne
Ostatni post: Roman Klimczyk
01-10-2021, 12:42 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 66
Kolejny materiał o testac...
Forum: Aspekty medyczne
Ostatni post: Roman Klimczyk
01-10-2021, 12:57 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 51
Aktywizujemy działania - ...
Forum: Dyskusje publiczne
Ostatni post: Roman Klimczyk
01-10-2021, 12:09 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 252
Wojna panstwa z obywatela...
Forum: Dyskusje publiczne
Ostatni post: Krzysztof Klimek
01-04-2021, 07:54 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 229
Akty prawne
Forum: Aspekty prawne
Ostatni post: Administrator Forum
11-30-2020, 09:33 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 232
Wnioski i zapytania
Forum: Dyskusje publiczne
Ostatni post: Roman Klimczyk
09-28-2020, 08:15 AM
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 848
DZIAŁANIA NA JUŻ!! DWA DZ...
Forum: Tablica ogłoszeniowa
Ostatni post: Dorota Rodziewicz
09-10-2020, 03:35 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 88
Działania w ramach lokali...
Forum: Dyskusje publiczne
Ostatni post: Administrator Forum
08-23-2020, 07:36 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 138
Obsługa forum - optymalne...
Forum: Tablica ogłoszeniowa
Ostatni post: Administrator Forum
08-23-2020, 06:51 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 97

 
  Przysięga policjanta
Napisane przez: Roman Klimczyk - 01-30-2021, 01:40 AM - Forum: Aspekty prawne - Brak odpowiedzi

"Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnic związanych ze służbą, honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej".

Wydrukuj tę wiadomość

  Archiwum wiadomości, zwalczanych przez system
Napisane przez: Roman Klimczyk - 01-10-2021, 12:42 PM - Forum: Dyskusje publiczne - Brak odpowiedzi

WHO (wreszcie) przyznaje, że testy PCR tworzą fałszywie dodatnie wyniki. Wyjaśnienie szokująco cyniczne: Mamy teraz szczepionkę. Nie potrzebujemy już alarmujących fałszywie dodatnich wyników.
Sty 1, 2021 https://tulublin.pl/index.php/2021/01/01/who/ Kit Knightly
Tłumaczenie Mr Enigmatis Artykuł znajduje się na https://off-guardian.org/2020/12/18/who-...positives/
WHO po raz kolejny kłamało.

Wydrukuj tę wiadomość

  Kolejny materiał o testach RT-PCR.
Napisane przez: Roman Klimczyk - 01-10-2021, 12:57 AM - Forum: Aspekty medyczne - Brak odpowiedzi

Kolejny materiał dyskryminujący testy PCR. Tym razem wykazano że są one w ogóle nie przydatne, ze względu na mnogość różnych źródeł fragmentów białek z kodem mRNA wirusa SARS-Cov2.
Okazuje się że mamy w organiźmie duże ilości obcych patogenów u których występują takie same fragmenty DNA jak te które służą do identyfikacji wirusa SARS-Cov2. Dotyczy to również naszego ciała, organizmu. W naszym genotypie występują również takie fragmenty kodów DNA jak te które są niby charakterystyczne dla SARS-Cov2. Dplus podniesiony współczynnik cykliczności pomiary Ct , I mamy dowolny wynik testu zależny od uwarunkowań różnych.
https://stolikwolnosci.pl/przelomowe-pot...ars-cov-2/

Wydrukuj tę wiadomość

  Aktywizujemy działania - plany działań
Napisane przez: Roman Klimczyk - 11-05-2020, 04:00 AM - Forum: Dyskusje publiczne - Odpowiedzi (2)

Trzeba wrócić do planowych działań. Opracować taktykę, strategię, zaplanować cele bliższe i dalsze. 

Ponieważ czas nas goni coraz bardziej, do momentu opracowania strategii, musimy zacząć działać w trybie doraźnym, realizując cele zbieżne i dosyć oczywiste.
Zauważyć możemy że problemem jest rosnące antagonizowanie społeczeństwa wielowątkowo, tworząc różne działania maskujące i odwracające uwagę, takie jak ostatnie protesty kobiet, poniekąd w ważnych częściowo sprawach związanych z ograniczeniami aborcyjnymi. Zauważyliśmy przy tym, że protesty te spotkały się ze wsparciem rządowym, zarówno medialnym jak i porządkowym, mimo że były obecne podczas ich trwania liczne akty agresji, wandalizmu i prowokacje mające za cel poróżnić społeczeństwo i wprowadzić podziały ideologiczne. O ileż łatwiej rządzić społeczeństwem zgodnie z zasadą  - "dziel i rządź" którą stosują władcy imperiów od tysięcy lat.

Nie mamy się co oglądać na te spektakle odwracające uwagę od spraw o kluczowym znaczeniu, ponieważ atak covidowy rozwija się bez żadnych ograniczeń, prezentując tak beszczelnie kłamstwa i manipulacje przy informowaniu o rozwoju choroby, tworząc sztuczną pandemię. Każdy coraz bardziej uświadamia sobie implikacje ekonomiczne tych działań i są to perspektywy już nawet nie niepokojące, ale zaczynają budzić przerażenie. Coraz więcej firm popada w problemy finansowe, redukuje zatrudnienie, a Ci którzy skorzystali z parasoli ochronnych zostali postawieni pod ścianą, ponieważ nie mogą teraz zredukować zatrudnienia, ani zamknąć, zawiesić działalności. Koszty jej są obecnie ogromne, nawet jedno osobowe firmy coraz ciężej sobie radzą z tymi problemami, przy spadku obrotów i tak muszą ponosić koszty opłat , z czego ZUS jest najbardziej kosztotwórczym obciążeniem. To niemal 1500 złotych miesięcznie, które właściciel jednoosobowej firmy musi zarobić, aby pokryć tylko te koszty.
Musimy wrócić do kwestii uświadamiania społeczeństwa, 
To kwestia zarówno popularyzacji bezpośredniej prawdy i rzeczywistości i ukazywania w jakim zakłamaniu medialnym żyjemy - ale to jak sądzę każdy z nas z różnym nasileniem robi. W naszych środowiskach pewnie postrzegani jesteśmy jako wariaci Smile
Trzeba więc zająć się kolportacją ulotek, z treściami które zainteresują, zaciekawią i skierują w miejsca gdzie takie informacje można będzie rozszerzyć i zapoznać się z szerszym pakietem danych i informacji. Dlatego stworzyłem stronkę Społecznej Komisji Śledczej Covid19, gdzie jak planowałem powinna być baza artykułów, rozszerzających hasłowe punkty które pojawią się na ulotce. 
Aby nie marnować czasu i przygotować cały marketingowy plan działania, trzeba zająć się teraz działaniami które na pewno będą zgodne programowo, a ich działanie w tle wesprze główny nurt działań. Oto propozycje działań taktycznych na dziś: 

  1.  - Powrót do koncepcji działań marketingowych przez rozdawanie ulotek. Opracować drogą dyskusji co na ulotce ma być i jakie treści należy tam zawrzeć. Treści nie mogą odrzucać betonu nie wiedzy kwestiami NWO, Bila Gatesa, 5G i informacji, które odrzucą osoby całkowicie zafiksowane na wirtualnej wiedzy o świecie tworzonej przez TV głównie. Stąd konieczność swoistego stopniowania wiedzy.
  2. Oprócz ulotek, opracować powinniśmy proste wizytówki kontaktowe, kierujące do strony www i zawierające kontakt z lokalnymi grupami działania. o w celu wspierania się takimi materiałami podczas przypadkowych spotkań i dyskusji. 
  3.  - I tu to co wynika z punktu 1. - rozwój strony www.skscovid19.org, a więc stworzenie zespołu redakcyjnego, zbieranie opinii czytelników o zamieszczanych tam treściach, pilne dopracowanie materiałów, które potrzebne były by tematycznie do zamieszczenia linków do strony. Stworzenie systemu linkowania do materiałów tzw. szybkimi skrótami, przez zamieszczanie ważnych materiałów tak, aby łatwo było podać rozmówcy adres do konkretnych treści.
  4.  - jak zorganizować kolportaż, pobudzić do działania grupy w terenie i opracować ich współpracę i koordynację
  5.  - Ile wersji i do kogo poszczególne opracowania treści ulotek powinny być kierowane, aby zwiększyć efektywność działań . Tu dla przykładu - inna treść dla osób starszych, dla przedsiębiorców, policjantów, polityków, gospodyń domowych, urzędników, uczniów. Zrozumiałe staje się że opracować powinniśmy je bardziej kierunkowo, bo każdą z tych grup mogą w tym zakresie zainspirować inne aspekty informacji.
  6.  - zawrzeć tam też zaproszenie do wspólnych działań, skierować do lokalnych grup działania (które trzeba stworzyć oczywiście)
  7.  - Tworzenie struktur lokalnych, opracowanie zasad i poradników jak zintensyfikować integrację z lokalną społecznością, nawiązać z lokalnymi środowiskami kontakt, przygotować prelekcje, wykłady, koła dyskusyjne. W obecnej sytuacji trzeba też uwzględnić tworzenie spotkań wirtualnych, webinariów itp. Przydatne były by osoby mające doświadczenie z publikacjami online, umiejące tworzyć webinary czy nawet wrzucanie materiałów na żywo, aby pomogły nam stworzyć poradniki do wdrażania w lokalnych działaniach tego typu rozwiązań.
  8.  - Przedyskutowanie platformy komunikacji, uwzględniając różne zagrożenia i wrogie działania, przejrzystość i łatwy dostęp do informacji, łatwość dostępu i powiadamiania. W tym wszystkim należało by stworzyć też wątki dyskusyjno-pomocowe, pomagające skorzystanie z dobrodziejstw techniki.
  9.  Opracowanie celów strategicznych, czyli postulatów na przyszłość - czego tak naprawdę chcemy i do czego jako ruch chcieli byśmy dążyć. Jak widzimy przyszłość przez nas kreowaną , jaką rzeczywistość chcieli byśmy docelowo tworzyć. To niemal statutowe cele i w przyszłości było by rozsądnie zawrzeć je w organizacji którą dobrze było by wspólnie utworzyć.
Sądzę że na dziś te punkty zapewnią nam jakieś sensowne działanie, dlatego zapraszam do aktywizacji sie do poszczególnych punktów.
Sugerowałbym uruchomienie pola dyskusyjnego na forum, gdzie stworzyłbym działy specjalistyczne do dyskusji nad poszczególnymi punktami. Jest chyba oczywiste i zrozumiałe, że nie o wszystkich kwestiach powinniśmy dyskutować publicznie Smile.
Proszę o dyskusję i komentarze w tej sprawie. Proszę też o zgłaszanie akcesu do konkretnych działań u siebie, w terenie.

Wydrukuj tę wiadomość

  Wojna panstwa z obywatelami
Napisane przez: Roman Klimczyk - 10-25-2020, 11:08 AM - Forum: Dyskusje publiczne - Odpowiedzi (1)

Tak mozna nazwac to co dzieje sie obecnie w Polsce. Policja z naruszeniem prawa pacyfikuje protestujacych obywateli lamiąc prawo i regulaminy, wykonuje rozkazy bliżej nie okreslonych grup. Uzywane sa w stosunku do protestujacych nie adekwatne srodki, stwarzajac zagerozenie dla zycuia i zdrowia protestujących. W dniu wczorajszym mimo legalnego protestu wielu grup w Warszawie i innych miastach i miejscowosciach, policja uzywala niebezpiecznych gazow lzawiaco barwiazych, zatrzymywala obywateli z naruszeniem regulaminow i obowiazującego prawa.
Mozna to okreslic jako otwartą wojne aparatu panstwowego ze spoleczenstwem. Ponizej zamieszczamy znaleziopne poradniki jak przygotowac sie aby zredukowac zagrozenia dla naszego zdrowiua, jesli staniemy sie przypadkową ofiarą policyjnej przemocy.
Wzbudza to nasz ogromny niepokoj, szczegolnie ze osoby biorące udzial w manifestacjach wykazują skrajnie pasywne postawy. Brak nawet zrozumialych w tej sytiuacji jakichkolwiek dzialan obrony koniecznej, w sytuacjach kompletnie nie uzasadnionych atakow zorganizowanych grup policji.

Oto poradniki do zredukowania skutkow gazu uzywanego przez policję:

=AZXpI4i85cx5j_hLtPU36BUjkd-P3bFA9F2NJzRK0HZaS6MnCcZlHIRzjy6LPj48NeTaXBUJi2QiobtvG9QY7KFLicUAtkmIUSkRBvrtij4MnCiU8bazDlKAtKk9VY7naK3lTQGDkX5kFvuEXajcjcqrk6RJCl2-JMOBNMmvz1iWoQ&__tn__=R]-R]Tadeusz Wójcik
Gaz policyjny stosowany do pacyfikacji podczas demonstracji.
Skład, działanie, jak się zabezpieczyć.
Zrobiłem podsumowanie bo w tych czasach może się komuś przydać.
Gaz stosowany przez policję jest mieszaniną następujących gazów drażniących:
- CS (2-Chlorobenzylidenomalononitryl),
- CN (Chloroacetofenon)
- OC (Oleoresin capsicum)
- Zawiera także trudny do zmycia barwnik widoczny w promieniowaniu UV.
Działanie:
Silnie drażni błony śluzowe oczu i górnych dróg oddechowych, powodując intensywne łzawienie, kaszel, ślinotok, kichanie oraz dezorientację. Działa także na zwilżoną skórę, wywołując uczucie pieczenia. Działanie zacznie się dopiero po kilku sekundach. Wpływ na człowieka jest widoczny przez 15 do 60 minut w zależności od składu.
Jeśli podejrzewasz, że w najbliższym czasie możesz mieć kontakt z gazem zabezpiecz się następująco:
• Nasmaruj twarz tłustym kremem
• Załóż czapkę z którą możesz się rozstać bez żalu
• Załóż maseczkę (nawet zwykłą chirurgiczną)
• Załóż plastikowe okulary ochronne, zabezpieczą przez „strzałem” prosto w oko (jeśli nosisz szkła kontaktowe to tym razem idź w zwykłych okularach)
• Kurtka zapinana pod szyję.
• Gdzieś pod ręką, w kieszeni spodni (nie kurtki) należy mieć:
o min 2 szt chusteczek dekontaminacyjnych (np. gas relief – około 5 zł)
o Zestaw do płukania oczu (od 5 zł do 80 zł) – może być kilka plastikowych fiolek z solą fizjologiczną
o Worek na śmieci 60 l. – 1 szt.
Co zrobić jak oberwało się gazem:
• Oddal się jak najszybciej od źródła gazu starając się nie oddychać.
• Zdejmij kurtkę, czapkę, okulary i maseczkę.
• Dokładnie wytrzyj ręce pierwszą chusteczką dekontaminacyjną (wyrzuć)
• Otwórz drugą chusteczkę i dokładnie przetrzyj twarz (wyrzuć)
• Przepłucz oczy lub poproś kogoś aby to zrobił.
• Poczekaj aż zaczniesz widzieć.
• Zapakuj kurtkę, czapkę i okulary do worka na śmieci.
Powodzenia"

Jesli wybierasz sie na protest, do czego zachęcamy, poniewaz jako wolni obywatele powinnismy mmieć prawo i obowiazek wyrazania swojego zdania i wolnej woli, musimy w obecnej sytuacji zabezpieczyc sie przed aspektami prawnych zagrozen. Dlatego zawsze w tej sytuacji warto przygotowac sie też i pod tym względem :


=AZXpI4i85cx5j_hLtPU36BUjkd-P3bFA9F2NJzRK0HZaS6MnCcZlHIRzjy6LPj48NeTaXBUJi2QiobtvG9QY7KFLicUAtkmIUSkRBvrtij4MnCiU8bazDlKAtKk9VY7naK3lTQGDkX5kFvuEXajcjcqrk6RJCl2-JMOBNMmvz1iWoQ&__tn__=R]-R]Monika Nowa
Pisałam wczoraj pod live ami ale każdy to omijał!!! wklejam ponownie Krótka instrukcja obsługi dla osób wybierających się na demonstracje! TAKŻE TE DZISIEJSZE LUB JUTRZEJSZE
=AZXpI4i85cx5j_hLtPU36BUjkd-P3bFA9F2NJzRK0HZaS6MnCcZlHIRzjy6LPj48NeTaXBUJi2QiobtvG9QY7KFLicUAtkmIUSkRBvrtij4MnCiU8bazDlKAtKk9VY7naK3lTQGDkX5kFvuEXajcjcqrk6RJCl2-JMOBNMmvz1iWoQ&__tn__=R]-R]#greenpower =AZXpI4i85cx5j_hLtPU36BUjkd-P3bFA9F2NJzRK0HZaS6MnCcZlHIRzjy6LPj48NeTaXBUJi2QiobtvG9QY7KFLicUAtkmIUSkRBvrtij4MnCiU8bazDlKAtKk9VY7naK3lTQGDkX5kFvuEXajcjcqrk6RJCl2-JMOBNMmvz1iWoQ&__tn__=R]-R]#adwokat =AZXpI4i85cx5j_hLtPU36BUjkd-P3bFA9F2NJzRK0HZaS6MnCcZlHIRzjy6LPj48NeTaXBUJi2QiobtvG9QY7KFLicUAtkmIUSkRBvrtij4MnCiU8bazDlKAtKk9VY7naK3lTQGDkX5kFvuEXajcjcqrk6RJCl2-JMOBNMmvz1iWoQ&__tn__=R]-R]#obronca =AZXpI4i85cx5j_hLtPU36BUjkd-P3bFA9F2NJzRK0HZaS6MnCcZlHIRzjy6LPj48NeTaXBUJi2QiobtvG9QY7KFLicUAtkmIUSkRBvrtij4MnCiU8bazDlKAtKk9VY7naK3lTQGDkX5kFvuEXajcjcqrk6RJCl2-JMOBNMmvz1iWoQ&__tn__=R]-R]#adwokaturajestkobietą
1/ PRZED pójściem na demonstrację zapisz numer telefonu do adwokata lub radcy prawnego, mogącego pełnić rolę obrońcy – nie zapisuj go jedynie w telefonie. Zapisz go choćby na ręce (czemu nie – ile ściąg pisałeś już na ręce w życiu?). Możesz zapisać MÓJ NUMER 731 037 975. Zapisz także numer antyrepresyjny 722 196 139 – jest ciągle dostępny ze względu na pełniony pod nim dyżur.
2/ Gdy okaże się, że to Ty wygrasz los na loterii zatrzymań wykrzycz swoje imię i nazwisko, tak aby jak najwięcej osób mogło je usłyszeć. Krzycz – to nie wstyd! W ten sposób szybko dowiadujemy się, że dana osoba została zatrzymana, możemy łatwiej ją potem odnaleźć i niezwłocznie ustanowić obrońcę. Jesteśmy na miejscu i słyszymy Was. Jak nie my, to inni demonstranci. Wiadomość rozchodzi się w moment. Uwierz!
3/ Jeśli zostaniesz zatrzymany i nikt nie usłyszy Twojego imienia i nazwiska, nie martw się. Obrońca się pojawi. Daj mu czas na ustalenie, że jesteś i gdzie jesteś. Jest ograniczona liczba miejsc, gdzie możesz się pojawić.
4/ Niezależnie od okoliczności zatrzymania nie ustępuj w sprawie umożliwienia Ci kontaktu z adwokatem przed dokonaniem jakiejkolwiek czynności. Nie podpisuj niczego bez obecności obrońcy. Niewinny podpis może potwierdzić zasadność i poprawność Twojego zatrzymania. Nie daj się zastraszeniu ani przekonaniom, że „to tylko podpis”. Nie wierz w to, że Twoje zatrzymanie nikogo nie obchodzi.
5/ Oczekiwanie na pomoc obrońcy przedłuża się? Cierpliwości. Daj nam chwilę. Naszą rolą jest zlokalizować Cię i pomóc. Tak, pro bono, bo każdy z nas wierzy, że tak trzeba w tej właśnie sytuacji. Obrońca to wyłącznie pomoc – cokolwiek nie działoby się przed i w trakcie zatrzymania, bezwzględnie pozostaje po Twojej stronie.
Spokoju moi drodzy - życzymy sobie, wraz z kolegami i koleżankami, abyście nie musieli korzystać z naszej pomocy.

Wydrukuj tę wiadomość

  DZIAŁANIA NA JUŻ!! DWA DZIAŁANIA, KTÓRE KAŻDY Z NAS MOŻE ZROBIĆ JUŻ!!!
Napisane przez: Dorota Rodziewicz - 09-10-2020, 03:35 PM - Forum: Tablica ogłoszeniowa - Brak odpowiedzi

1. WPROWADZAMY W ŻYCIE SKARGĘ KONSTYTUCYJNĄ!!!

Potrzebujemy 50 Posłów lub 30 Senatorów do poparcia Skargi Konstytucyjnej, która UZDROWI NASZĄ RZECZYWISTOŚĆ!!! Wykorzystajmy wszystkie swoje zasoby i moc do wywierania presji i robienia dymu!!! Mamy rzetelne analizy danych statystycznych pana Pawła Klimczewskiego oraz głosy autorytetów z całego świata jako argumenty do walki o WOLNOŚĆ od medialnego wirusa i NASZE PRAWA OBYWATELSKIE!!! STOP TYRANII MEDYCZNEJ!!! STOP MAFII FARMACEUTYCZNEJ!!! NIE DLA SKORUMPOWANYCH DECYDENTÓW!!!

Nawiedzamy biura poselskie i domagamy się spotkań z Posłami. Składamy wniosek o poparcie Skargi Konstytucyjnej za potwierdzeniem odbioru. Wykorzystujemy tę okazję do przedstawienia faktów, o których my wiemy najlepiej. Prezentujemy poglądy naszej Grupy i żądamy podjęcia działań. Można tę akcję przeprowadzić telefonicznie pod warunkiem dużej determinacji i energii. Skargę można wysłać mailem, ale najważniejsza jest rozmowa i przypilnowanie konstruktyenego poprowadzenia naszej akcji. Każdą sytuację wykorzystujemy do poszerzenia wiedzy i świadomości oraz informacji medialnej na portalach społecznościowych. Zdajemy relację z naszych działań Justynie i STOP NOPowi. Jesteśmy w tych działaniach razem bo przyświeca nam jeden cel!!!

Treść pisma bądż maila:

Szanowny Panie Pośle RP
 
W świetle faktów, które już znamy, o ogłoszonej w marcu tego roku "pandemii Covid-19" zwracamy się z wnioskiem o poparcie Skargi Konstytucyjnej z dnia 10 sierpnia 2020 r. dotyczącą nadużycia władzy oraz bezpodstawnego łamania podstawowych praw i wolności obywateli.


https://stopnop.com.pl/wp-content/upload...cyjna-.pdf

Domagamy się uwzględnienia rzetelnej analizy danych statystycznych wykonanej przez pana Pawła Klimczewskiego, jednego ze współautorów książki "Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy." oraz uwzględnienia w merytorycznej debacie na temat obecnej sytuacji głosów polskich profesorów, takich jak prof. dr. hab. Ryszard Rutkowski, prof. dr hab. Roman Zieliński, prof. dr Knut Witkowski, dr Anna Martynowska czy dr Zbigniew Martyka oraz wielu profesorów, lekarzy i naukowców z całego świata, które jednoznacznie i dobitnie wskazują na bezpodstawność wprowadzonych w nasze życie ograniczeń, ich bezskuteczność oraz szkodliwość.
Domagamy się traktowania nas jako obywateli z należnym szacunkiem. Absurd jaki nas obecnie otacza, polityka strachu i paniki wspierana przez media głównego nurtu, brak naukowych argumentów oraz merytorycznej debaty, bezprawne rozporządzenia, uwłaczające nakazy zamiast zaleceń wzorem takich państw jak Szwecja, wpływają destrukcyjnie na wszystkie sfery naszego życia.

Pytania zawarte w liście otwartym profesora Rutkowskiego   do byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego (w załączeniu) pozostają bez odpowiedzi. Osoba na stanowisku ministra zmieniła się, ale pytania są nadal aktualne, a my jako obywatele czekamy na udzielenie odpowiedzi na nie przez rządzących.
W świecie globalnych wpływów skompromitowanych organizacji takich jak Światowa Organizacja Zdrowia czy Fundacja Billa i Melindy Gates oraz koncernów farmaceutycznych szczególnie ważny staje się temat naszej wolności wyboru procedur medycznych i zadbanie o alternatywne metody leczenia, medycynę naturalną, lekarzy pozasystemowych oraz profilaktykę zdrowotną zgodną z naturą.


Z wyrazami szacunku


W załączniku list otwarty profesora Rutkowskiego i profesora Zielińskiego

   
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku


List otwarty prof. Dr hab. Ryszarda Rutkowskiego do: Ministra Zdrowia, prof. dr hab. med. Łukasza Szumowskiego Prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej, prof. dr. hab. med. Andrzeja Matyji lekarzy i pracowników naukowych Uniwersytetów Medycznych posłów i senatorów lekarzy, dziennikarzy

W roku 2020 po raz pierwszy w dziejach świata i medycyny obligatoryjnie uznano i politycznie zadekretowano, że każdy mieszkaniec naszej planety musi ulec zakażeniu COVID-19, stać się jego utajonym nosicielem, a w przypadku zachorowania, umrzeć. Takie komunikaty medialne, wsparte opresją policyjną wbijane są codziennie do glów zdezorientowanych Polaków. Każdego dnia w mediach ogólnopolskich podawana jest liczba osób, które zmarły i miały dodatni test na COVID-19. Nie podawana jest zaś ogólna liczba zgonów do których doszło w tym samym dniu z przyczyn naturalnych (choroby), w wyniku samobójstw czy różnego rodzaju wypadków. W naszym coraz bardziej odrealnionym społeczeństwie, przekonanym że ludzie żyją wiecznie i nie umierają z innych przyczyn niż COVID-19 rozwija się psychoza strachu i paranoiczne przekonanie, że maska chroni przed chorobą. Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Taka dezinformacja rządowa wymaga dyskusji z medialnymi i ministerialnymi prawdami objawionymi i publicznego zadania kilku podstawowych pytań:

1.W oparciu o jakie fakty naukowe uznano, że każdy ZDROWY człowiek, ze sprawnym układem odpornościowym musi ulec zakażeniu koronawirusem COVID-19?

2. W oparciu o jakie fakty medyczne i epidemiologiczne uznano, że ZDROWY człowiek MUSI być nosicielem i zarażać inne osoby ?

3. W oparciu o jakie wyniki polskich i/lub zagranicznych badań naukowych przyjęto, że dzieci, KTÓRE W OLBRZYMIEJ WIĘKSZOŚCI NIE CHORUJĄ, CZYLI NIE ULEGAJĄ ZAKAŻENIU WIRUSEM COVID-19 lub go błyskawicznie zwalczają, są nosicielami tego wirusa i stanowią zagrożenie zdrowotne dla otoczenia i swoich rodzin?

4. Na podstawie jakich polskich i zagranicznych badan anatomo-, histo- i cytologicznych podtrzymywane jest twierdzenie, że wyłącznie wirus SARS-cov-2, a nie inne, poważne schorzenia współwystępujące u zmarłych doprowadziły do śmierci osób zakażonych COVID-19 ?

5. W oparciu o jakie medyczne i naukowe dane ( poza sugestią WHO ) uznano, że dzieci do 4 roku życia NIE SĄ ZAGROŻONE wirusem COVID-19 i NIE MUSZĄ NOSIĆ MASECZEK, a po 4 roku życia już tej RESTRYKCJI ustawowo PODLEGAJĄ, że są UTAJONYM NOSICIELEM tego wirusa i stanowią zagrożenie dla członków ich rodzin? Dlaczego rząd uznaje iż niezależnie od wieku, dzieci w przedszkolu są ZDROWE i mogą przebywać bez maseczek, a tuż po wyjściu z przedszkola STAJĄ SIĘ CHORE, zagrażają otoczeniu i muszą nakładać maseczki ?

6. Skąd przekonanie Ministra Zdrowia i Premiera rządu, że długotrwałe (wg ministra Łukasza Szumowskiego trwające nawet dwa lata) przymusowe noszenia masek zakrywających usta i nos oraz istotne ograniczenie niezbędnej dla prawidłowego rozwoju psychomotorycznego dzieci, zdrowia młodzieży i seniorów aktywności fizycznej nie wywoła bardzo szkodliwych następstw zdrowotnych, a zwłaszcza znacznego upośledzenia ich naturalnej odporności immunologicznej? Czy pan minister Ł. Szumowski ma pełną świadomość następstw zdrowotnych zakazu wstępu dla ZDROWYCH DZIECI na place zabaw, do siłowni na świeżym powietrzu, na baseny, zmuszenia ich aby godzinami ślęczeli przed ekranami komputerów itd.?

7. Skąd godna podziwu, jaskrawo sprzeczna z powszechną wiedzą medyczną wiara kardiologa, Ministra Zdrowia, że przewlekle, wielogodzinne noszenie maseczek w przestrzeni publicznej oraz miejscu pracy (lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, nauczyciele, policjanci, Straż Miejska itd.) nie spowoduje: • szeregu poważnych schorzeń dermatologicznych w obrębie skóry twarzy i dłoni, • nie upośledzi niezbędnej dla prawidłowej odporności immunologicznej i wielu innych ważnych dla człowieka funkcji biologicznych, indukowanej przez promienie słoneczne syntezy witaminy D. • nie przyczyni się do zaostrzenia różnorodnych dolegliwości krążeniowo -oddechowych (włącznie z ryzykiem nagłej śmierci kordialnej) w kilkumilionowej grupie chorych kardiologicznych, pulmonologicznych, endokrynologicznych i onkologicznych?

8. Dlaczego podczas konferencji Ministra Zdrowia i Premiera rządu na temat sensu lub bezsensu wprowadzanych ograniczeń i restrykcji nie wypowiadają się NIEZALEŻNI EKSPERCI - lekarze i naukowcy,

9. Dlaczego w mediach rządowych brakuje rzetelnych informacji naukowych na temat COVID-19 oraz NIE INFORMUJE SIĘ OSÓB MAJĄCYCH PROBLEMY ZDROWOTNE że NIE MUSZĄ CHODZIĆ W MASECZKACH* i policja nie ma najmniejszego prawa, aby straszyć ich mandatami.


Prof. dr hab. Roman Zieliński, kierownik Katedry Genetyki Wydziału Biologii UWM w Olsztynie:

Pełnia lata i żar lejący się z nieba, a wokół ludzie w maseczkach paradują po ulicach. I nie jest to bal maskowy tylko przekonanie, że maseczki to antidotum na zło koronawirusa. Niestety ludzie dali sobie wcisnąć kit, że sezonowe przeziębienie to super groźny wirus, który dziesiątkuje nasze społeczeństwo. Wsłuchani w kłamliwe przekazy medialne, w których śmiertelność podawano bez zestawienia z normalną dzienną śmiertelnością w analogicznym okresie lat poprzednich, wierzący w zmontowane obrazy w innych państwach, na których pokazane są iście dantejskie sceny nie chcą i nie mają ochoty posłużyć się rozumem. Bezwolnie słuchają pozbawionych sensu nakazów Ministra Zdrowia, karnie zamykają usta i ograniczają oddychanie, gdy tylko przekroczą próg sklepu. Zakładają kawałki szmatek wyciąganych z kieszeni, lub nasuwają na nos coś co wcześniej mieli na brodzie. Mikrobiolog badając skład gatunkowy tychże "środków ochrony" miałby niezłe używanie. I nikt nie piśnie słowem, że maseczki to zagrożenie dla naszego zdrowia i życia tak jakby ktoś zaprogramował obniżenie zdrowotności społeczeństwa. Gdy przyjdzie jesień i wirusy ponownie się uaktywnią, maseczkofarianie pozbawieni odporności, zainfekowani milionami grzybów i bakterii będą niezłą przykrywką dla kolejnego zamknięcia ludzi w domach pod płaszczykiem epidemii, która zagraża życiu. I takim sposobem rząd czyni z ludzi niewolników, którzy lada dzień będą metkowani podobnie jak obecnie dzieje się to w przypadku trzody chlewnej czy bydła domowego. Oczywiście w imię dobra społeczeństwa. Tymczasem coraz więcej jest głosów naukowych wskazujących na koronawirusa jako ogromny przekręt medialny i polityczny. Takim głosem jest wypowiedź Bedy M. Stadler, immunologa i biologa oraz byłego dyrektora Institute for Immunology na University of Bern. Profesor bez ogródek stwierdza, że wirus nie jest nowy, że wiele podobnych wirusów istnieje od lat i w związku z tym ludzie mają odporność. W barwnej wypowiedzi Profesor wyśmiewa pojęcie bezobjawowych chorych i w prostych słowach obnaża niedoskonałość testów PCR wykonywanych z tkanek pacjenta. O tym sam wielokrotnie pisałem. Testy PCR muszą być stosowane do materiału czystego, a więc wyizolowanego wirusa, a nie do mieszaniny pobranej z tkanek ludzkich. W tym ostatnim przypadku PCR wykrywa wszystko co jest trochę do wirusa podobne. Warto zapoznać się z tekstem szwajcarskiego profesora. Może wreszcie do nas dotrze, że koronawirus jest inżynierią społeczną, a nie śmiertelną chorobą. Obecnie odszedł nieco w cień, gdyż mamy wybory. Nie chcę być złym prorokiem, ale uważam, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że po wyborach wzrośnie liczba zakażeń, a politycy znowu zaaresztują społeczeństwo. Być może tym razem nie tylko maseczki będą przymusowe, ale także testy i terapie. I tak do wiosny, a potem do następnej jesieni. Czy w takim świecie chcemy żyć? W świecie, w którym zniszczono więzi wspólnotowe, zakryto nam twarze i zredukowano prawo do oddychania tym samym ograniczając nasze prawo do życia. Czyż politycy ingerujący w nasze prawa tak dalece, że zagrażają naszemu istnieniu nie powinni zostać rozliczeni i pociągnięci do odpowiedzialności? "Ci młodzi i zdrowi ludzie którzy teraz chodzą w maskach na twarzy lepiej niech noszą jesienią kask, bo ryzyko, że coś spadnie im na głowę jest większe niż poważny przypadek COVID-19" Beda M. Stadler, były dyrektor Institute for Immunology na berneńskim Universität Bern, biolog i Profesor2. WYSYŁAMY MAILE DO UOKIKU

Wysyłamy na adres: uokik@uokik.gov.pl
w tytule maila wpisujemy: Naruszanie zbiorowych interesów konsumentów
przez sieci handlowe

maila o następującej treści

Informuję, że sieci handlowe IKEA, AUCHAN, Biedronka, LEROY MERLIN ,
TESCO naruszają zbiorowe interesy konsumentów poprzez odmowę
obsługiwania (wykonania umowy sprzedaży oferowanych towarów)
klientów/konsumentów, którzy nie mają zasłoniętych ust i nosa, w oparciu
o dyspozycję § 24 ust. 3 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia
2020r. poz.1356 z późn zmianami; przedmiotowa bezprawna praktyka w
pierwszej kolejności uderza w osoby posiadające całościowe zaburzenia
rozwoju czy też zaburzenia psychiczne, a także rażąco krzywdzi osoby o
niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym, znacznym i
głębokim - czyli osoby, zwolnione z obowiązku zasłaniania ust i nosa w
cytowanym powyżej rozporządzeniu Rady Ministrów (§ 24 ust.3 pkt 3 rozp
RM);

Sprawa wymaga pilnej interwencji Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i
Konsumentów w trybie przepisów art.24-28 Ustawy o ochronie konkurencji i
konsumentów z dnia 16 lutego 2007r. z późniejszymi zmianami .

Problemy we wskazanych powyżej sieciach handlowych z obsługą osób bez
zasłoniętych ust i nosa są codziennym doświadczeniem wielu Polaków.
Media także odnotowały takie okoliczności, przykładowo tutaj:
https://biznes.radiozet.pl/News/Biedronk...zyZIJ1Y4jA

Wnoszę o pilne wszczęcie postępowania w sprawie naruszenia zbiorowych
interesów konsumentów polegających na stosowaniu przez wskazane powyżej
sieci handlowe powtarzalnych praktyk dyskryminujących czy wręcz
wykluczających z możliwości dokonywania zakupów osoby wskazane w
przepisie § 24 ust. 3 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia
2020r. poz.1356 z późn zmianami

imię nazwisko
adres

P.S. można dowolnie modyfikować zawiadomienie, szczególnie jeśli chodzi
o nazwy sieci handlowych. Można też wysłać przez ePUAP.

Wydrukuj tę wiadomość

  Działania w ramach lokalizacji zamieszkania
Napisane przez: Administrator Forum - 08-23-2020, 07:36 AM - Forum: Dyskusje publiczne - Brak odpowiedzi

Dotarła do mnie propozycja wprowadzenia do danych użytkownika opcji wpisu regionu działania poszczególnych osób, aby móc stworzyć okręgi działań i umożliwić funkcjonowanie grup lokalnych i ich integracje lokalną.
Było by przy tym sporo roboty administracyjnej i stworzenie okręgów z ustawionymi uprawnieniami tak, aby poszczególne grupy mogły działać indywidualnie i lokalnie nie zależnie od całości projektu.
Jak zapatrujecie się na taki pomysł i jakie były by Wasze propozycje podziałów - czy wzorować się np. na województwach, okręgach wyborczych? Ze względów technicznych rozpisywanie poszczególnych miast i miejscowości było by bardzo złożonym zadaniem, ale na specjalne zamówienie grupy lokalnej lub zadaniowej stworzymy takie możliwości.

Wydrukuj tę wiadomość

  Obsługa forum - optymalne wykorzystanie
Napisane przez: Administrator Forum - 08-23-2020, 06:51 AM - Forum: Tablica ogłoszeniowa - Brak odpowiedzi

Forum nie jest w obecnych czasach narzędziem idealnym, wydaje się wręcz że jest archaiczne, ale ma bardzo duże pozytywne właściwości, które umożliwiają realizację działań szczególnie w dużych grupach zadaniowych. Wynika to z możliwości posegregowania tematycznego wielu wątków działań i projektów, z jednoczesną możliwością szerokiego dostępu publiczności i jednocześnie zapewnienia spokojnej pracy grup specjalistów i ekspertów w wybranych dziedzinach. 
Wyszukanie potrzebnej informacji jest tu możliwe w bardzo szybki sposób, szczególnie że wątki tematyczne są łatwe do znalezienia. Informacje i wiadomości jakie tu trafiają nie są obarczone wadą współczesnych komunikatorów, których konstrukcja z założenia daje im bardzo krótki czas życia, przez wrzucanie informacji na stos - najnowsze przytłaczają starsze i w bardzo krótkim czasie nie ma już dostępu do czasem bardzo ważnych, wręcz kluczowych informacji. 
Komunikatory współczesne (FB, skype, telegram, signal, itp) mają świetnie rozwiązany system powiadomień, ale właśnie ich struktura powoduje, że nie dadzą się wykorzystać w rozległych, wielowątkowych projektach. Widzimy to wszyscy, będąc uczestnikami wielu grup , gdzie codzienna dawka informacji przytłacza do tego stopnia, że zniechęca do aktywnego udziału w takich grupach. 
SUBSKRYBCJE
Tym niemniej - forum umożliwia również wykorzystanie powiadomień, które można otrzymywać na podany adres mailowy, wykorzystując zjawisko subskrypcji. Można ją zaznaczyć globalnie w ustawieniach konta, ale też opcja ta jest widoczna przy każdym wątku który przeglądamy. Jeśłi wyda nam się interesujący - zaznaczamy na dole strony z interesującym nas wątkiem opcję "subskrybuj". Od tego momentu każdy nowy wpis na forum będzie sygnalizowany informacją na email-u.
Aby zmienić ustawienia powiadomień - i konta - wchodzimy w opcję "Panel Użytkownika" - dostępny w górnej, szarej belce. Pojawia nam się nasz panel ustawień profilu, gdzie możemy dokonać zmian na naszym koncie, przejrzeć nasze wpisy, przejrzeć subskrybcje działów i wątków oraz skonfigurować konto. W opcji - Domyślny sposób subskrypcji wątku: zaznaczyć warto ustawienie globalne "powiadamianie e-mail"  dzięki czemu ustawienie subskrybcji indywidualnego wątku lub działu domyślnie wybierze taką formę powiadomień - co rekomendujemy.
W Panelu użytkownika możemy też zdefiniować ustawienia prywatności - w pewnym zakresie. Nie zalecamy podawania wszystkich danych , jak data urodzenia, zamieszkania czy też nie koniecznie umożliwienie upublicznienia naszego adresu email. Chyba że jesteśmy aktywnie działającym uczestnikiem projektu i wskazany jest dostęp komunikacyjny i kontakt bezpośredni ze społeczeństwem.
Możemy też w panelu użytkownika ustawić swój awatar, zdjęcie. Przydatne dla osób które będą nas reprezentowały na zewnątrz, aby w ten również sposób, mogły się wypromować lub podnieść swoją wiarygodność.
Warto przejrzeć dostępne tam opcje.

UPRAWNIENIA
To kolejny pozytyw działań na forum. Umożliwia skonfigurowanie dostępu do poszczególnych działów w sposób, który umożliwić może bardzo skuteczne działania. Np. prace z udziałem grupy np. tysiąca uczestników wprowadzą bardzo szybko problemy znane nam z komunikatorów i zaspamowanie każdego działu jaki docelowo miałby zająć się rozwiązaniem konkretnego problemu. Można tak ustawić uprawnienia, że konkretne grupy mogą dany dział edytować, dokonywać wpisów, tworzyć ankiety - ale można też skonfigurować je tak że konkretne grupy mogą zapoznawać się z treściami, aby zapewnić transparencję działań, ale nie mogły by te osoby komentować i brać udziału w bezpośrednich pracach grupy zadaniowej.
Jest to ogromna zaleta forum - pozwala na stworzenie różnych grup zadaniowych i wydzielenie ich z w zamknięte obszary działań, tak, aby podnieść efektywność i skuteczność.
Konkretne rozwiązania i budowę struktury forum, będziemy omawiać w specjalistycznych grupach, aby stworzyć najbardziej optymalny układ pracy.

Wydrukuj tę wiadomość

  Powstała stronka internetowa.
Napisane przez: Roman Klimczyk - 08-22-2020, 12:23 PM - Forum: Tablica ogłoszeniowa - Brak odpowiedzi

Zapraszamy autorów treści do współpracy.
Stronka jest jako szkielet już zorganizowana, potrzebujemy teraz zacząć wypełniać ją treściami. Jeśli spotkacie ciekawe artykuły w źródłach zagranicznych - prosimy o podsyłanie linków lub o ewentualne tłumaczenie.
Warto wykorzystać potencjał i celem ogólnym jest stworzenie wiedzy koronawirusowej w jednym miejscu.
Ważne, aby informacje były potwierdzone i pewne, aby nie zamieszczać tu dezinformacji.
stronka jest pod adresem : http://skscovid19.org

Wydrukuj tę wiadomość

  Akty prawne
Napisane przez: Administrator Forum - 08-09-2020, 11:38 AM - Forum: Aspekty prawne - Odpowiedzi (1)

DZIENNIK USTAWRZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJWarszawa, dnia 7 sierpnia 2020r.Poz. 1356
ROZPORZĄDZENIERADY MINISTRÓW
z dnia 7sierpnia 2020r.w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii
https://www.dziennikustaw.gov.pl/D2020000135601.pdf

Zmienia się w kwestiach zaostrzenia ograniczeń, ale nie zmienia się zasada, która jest jednoznacznie interpretowana przez sądy odrzucające zgłoszenia, w oparciu o nie zgodność i rangę rozporządzenia w odniesieniu do zapisów Ustawy Zasadniczej - Konstytucji. Akt niższej rangi nie może ograniczać wolności obywateli, wyjątkiem są tu sytuacje wyjątkowe, a takowe nie występują - wymagało by to ogłoszenia stanu wyjątkowego.
W związku z tym, każda próba wywarcia na nas presji w postaci kary wyrażonej mandatem powinna zakończyć się odmową przyjęcia i pouczeniem osoby uprawnionej do wystawienia że łamie tym samym prawo.
Sklepy w związku z tym nie mają prawa ograniczać obsługi klientów bez maseczek oraz wymagać ich stosowania. Próby wywarcia presji powinny zostać skomentowane odpowiedzialnością za sprowadzenie stanu zagrożenia życia i zdrowia, które skutkować może chorobami serca, zawałem, i wieloma jeszcze innymi przypadkami.

Wydrukuj tę wiadomość